Milwaukee, 17 – 22 czerwca 2019 r.


BioRESEARCH i Tekscan z dumą ponownie zapraszają na konferencję, skupiając się na obiektywnym pomiarze dla stawów skroniowo-żuchwowych (TMJ), mięśni czaszkowo-twarzowych, kinezjologii żuchwy i czasu/siły zgryzu. Światowej sławy profesjonaliści oferują kompleksowy wgląd w najnowsze osiągnięcia w obiektywnym pomiarze układu stomatognatycznego. W tym zakresie zostaną omówione: aplikacje TMD, ortodoncja, implanty, protetyka i OSA (Obturacyjny bezdech senny).

Tegoroczna konferencja obejmie okluzję determinowaną stawami skroniowo-żuchwowymi, problemy nerwowo-mięśniowe, redukcję czasu dyskluzji (DTR) i stany artykulacyjne żuchwy, pomagając opanować Ci filozofię leczenia, którą podążasz i pozwolą na prawdziwe zrozumienie tych koncepcji, które jeszcze nie są Ci znane.

Podczas gdy wszyscy prelegenci i uczestnicy mają mocne przekonanie do własnej filozofii leczenia, wierzymy, że KAŻDY klinicysta, który obiektywnie diagnozuje zanim leczy pacjenta, ostatecznie znajduje się „po tej samej stronie”. Założenie jest takie, że zrozumienie funkcji i dysfunkcji każdego pacjenta jest niezbędnym warunkiem odpowiedzialnego leczenia.

Szczegóły konferencji

Przed Konferencją, w dniach 17-19 czerwca, przewidziano także kurs dla uczestników międzynarodowych: BioPAK Operations Mastership Class.

Greg Kamyszek, Prezes BioRESEARCH, Inc.:„To 3-dniowe praktyczne szkolenie z zakresu dokładnych procedur pobierania i zapisywania danych BioPAK i T-Scan™. Ty i Twój zespół zostaniecie poddani tym samym rygorystycznym szkoleniom, w jakich uczestniczą wykwalifikowani trenerzy terenowi przed nauczaniem innych – jak opracowywać i wyjaśniać JVA, EMG, Jaw Tracking i T-Scan. Szczególny nacisk zostanie położony na komunikowanie się z pacjentem przed, podczas i po każdej procedurze.”

Przy zgłoszeniu do 31 marca 2019 sześć pierwszych osób, płacąc $995 za udział w Mastership Class, otrzymuje udział w konferencji za darmo!!!

Miejsce spotkania:

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Saint Kate The Arts Hotel! Zanurz się w serce śródmieścia Milwaukee, z pokojami gościnnymi, restauracjami i galeriami sztuki… Wszystkie pokoje zablokowane w ramach: BioRESEARCH Annual Conference.

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś: office@biodent.com.pl

Zapraszamy – ilość miejsc ograniczona!!