Implanty

TAG DENTAL oferuje wysokiej jakości produkty do implantologii, w tym implanty dentystyczne, wiertła i narzędzia chirurgiczne oraz biomateriały.

Produkty dentystyczne T.A.G odzwierciedlają ponad 60-letnie doświadczenie w obróbce metali i precyzyjnym szlifowaniu, cięciu i obróbce wykończeniowej. Zaawansowane techniki inżynierii precyzyjnej reagują na konkurencyjny rynek, który wymaga najwyższej jakości produktów dentystycznych. GMP po przez zautomatyzowane sprawdzanie i metody kontroli jest wdrażana na wszystkich etapach opracowywania i wytwarzania produktu.

TAG Dental szczyci się nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi liniami produkcyjnymi, a zintegrowane podejście do inżynierii projektowej i produkcji zapewnia wytwarzanie implantów w sposób efektywny kosztowo.

Innowacyjność

Wysoce profesjonalny i doświadczony zespół R&B stale opracowuje nowe i ulepszone rozwiązania pozwalające wdrażać nowe produkty do implantacji. Bogate portfolio patentowe jest wynikiem naszego zaangażowania w działania ukierunkowane na innowacyjność.

Jakość

Klienci zasługują na najwyższą jakość produktów wykonanych z najlepszych materiałów. Od wstępnego projektu do końcowego etapu produkcji i pakowania TAG Dental stawia na jakość jako priorytet numer jeden. Firma jako producent implantów osiągnęła najwyższy międzynarodowy certyfikat jakości.

Serwis

Odpowiadamy indywidualnie na zapytania i dokładamy wszelkich starań być sprostać wymaganiom każdego klienta. Zespół wsparcia odpowiada za utrzymanie najwyższej satysfakcji klienta.

Na światową skalę

T.A.G. Dental oferuje kompletną linię wysokiej jakości produktów i rozwiązań dla profesjonalistów w dziedzinie implantologii stomatologicznej na całym świecie. Nasi dystrybutorzy mają bardzo dobre opinie w obszarze obsługi klienta od Ameryki Północnej poprzez Południową i Azję, kończąc na Europie.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Firma TAG Dental dokłada wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości implanty i produkty dentystyczne spełniające oczekiwania klientów.


FDA letter Certyfikat CE ISO13485