Kompresory stomatologiczne i systemy ssące


Kompresory i ssaki stomatologiczne znajdują się w większości gabinetów. Sprężone powietrze wytwarzane przez kompresor jest, obok energii elektrycznej, zasadniczym medium umożliwiającym działanie unitu stomatologicznego. To bardzo ważne jakiej jakości jest sprężone powietrze, które, podobnie jak sprawność ssaka, ma istotny wpływ na prawidłowe działanie i długą eksploatację unitu.

Jak zyskać pewność, że jakość powietrza będzie najlepsza? Wybrać produkty sprawdzonej, zaufanej marki, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dla nas jest to firma Cattani, która rozwija swoją wiedzę w tym zakresie od 1967 roku, a zdobyte doświadczenie udostępniają nam w postaci najnowocześniejszych na świecie systemów powietrznych, czyli kompresorów i systemów ssących.

Jaki kompresor stomatologiczny wybrać?

Nasza oferta obejmuje między innymi kompresory jedno-, dwu-, i trzycylindrowe, oraz dwu- i trzycylindrowe typu tandem. Możliwe konfiguracje obejmują sprzęt z lub bez osuszaczem powietrza, oraz z plastikową osłoną, która redukuje hałas wytwarzany przez kompresor. Dzięki temu udogodnieniu możliwe jest umieszczenie kompresora stomatologicznego bezpośrednio w gabinecie, bez konieczności przenoszenia go do oddzielnego pomieszczenia. Wszystkie kompresory Cattani są bezolejowe, wyposażone w filtry powietrza, a dodatkowo można wyposażyć je także w filtry bakteriologiczne. Na każde z urządzeń zapewniana jest trzyletnia gwarancja producenta.

Wśród naszych produktów znajdziesz także laser stomatologiczny – sprawdź!