Projektowanie gabinetów stomatologicznych

Zajmujemy się modernizacją i kompleksowym wyposażaniem gabinetów

w sprzęt stomatologiczny renomowanych marek.

 

Chcesz unowocześnić swój gabinet stomatologiczny?

Rozszerzyć ofertę usług, jakie możesz zaoferować pacjentom?

A może dopiero myślisz o stworzeniu wspaniałego, nowoczesnego gabinetu?


Bez względu na to, czy jesteś na rynku stomatologicznym już od lat, czy też planujesz pierwszy w życiu gabinet stomatologiczny z Twoim szyldem – BIODENT to właściwy partner dla Ciebie.

Polecamy wyłącznie sprzęt, który został przez nas gruntownie przetestowany. Wyposażone przez nas gabinety funkcjonują latami. Dlatego nie boimy się odpowiedzialności.

Gabinet od A do Z

Jak działamy? Ty masz pomysł na biznes w stomatologii, my - doświadczenie i dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz fachowców.

1

Wystarczy, że masz już upatrzony lokal i określony budżet.

Zaczynamy od wizji lokalnej i wysłuchania Twoich sugestii.

2

Następnie projektujemy ergonomiczny gabinet stomatologiczny wyposażony w sprzęty, które będą potrzebne Tobie w pracy. Podczas tworzenia projektu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Następnie bierzemy się do realizacji ustalonej koncepcji.

3

Kiedy gabinet jest już gotowy, nasi fachowcy przeprowadzają szkolenie dla Ciebie. Przez pierwsze dwa tygodnie jesteśmy w stałym kontakcie, tak, by nowy sprzęt stomatologiczny niczym Cię nie zaskoczył. Nie pozostajesz sam z pytaniami, możemy w tym czasie nanieść jakieś poprawki czy pomóc z oprogramowaniem.

4

Po tym czasie prób i błędów pracujesz w swoim wymarzonym gabinecie stomatologicznym wiedząc, że na nasz serwis, w razie potrzeby, zawsze możesz liczyć.

Gabinet od A do Z to dla nas wspólna droga od pomysłu, przez pomoc w uzyskaniu finansowania, po Twój dobrze prosperujący gabinet stomatologiczny.