Autoklawy stomatologiczne


W każdym gabinecie dentystycznym bardzo ważna jest dbałość o czystość i higienę narzędzi oraz końcówek stomatologicznych. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne i nowoczesne autoklawy stomatologiczne, które umożliwiają ich szybką i dokładną sterylizację. Proponujemy Państwu kilka modeli, między innymi z możliwością ustawienia krótkiego czasu procesu, co pozwala na ponowne użycie narzędzi w bardzo krótkich odstępach czasu. Oprócz szybkiego działania cechuje je także łatwość obsługi.

Autoklawy stomatologiczne – dla bezpieczeństwa pacjentów i personelu

Autoklawy mogą służyć do sterylizacji konkretnych materiałów albo ich całego spektrum. W naszej ofercie znaleźć można jedne i drugie, pochodzące od renomowanych producentów Melag i CertoClav. Autoklawy pierwszej z firm podzielone zostały na klasę premium-plus i profi (odpowiedniki klasy B) oraz klasę S. Dzięki temu, znacznie łatwiej jest dobrać urządzenie do potrzeb danego gabinetu.

Skuteczna sterylizacja, to nie tylko ochrona zdrowia pacjenta gabinetu lekarskiego, ale również ochrona personelu, który w nich pracuje.

Kompleksowo wyposażamy gabinety - sprawdź też kompresory stomatologiczne w naszej ofercie.