Unity stomatologiczne


Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych są unity stomatologiczne – to one umożliwiają wykonanie zabiegów w dogodnej, optymalnej pozycji. W Biodencie znajdziesz nowoczesne unity dentystyczne, dzięki którym pozycja pacjenta będzie nie tylko ergonomiczna ze względu na przeprowadzane czynności, ale również wygodna. Nasze unity to także ogromne możliwości odpasowania ich elementów do indywidualnych wymagań i oczekiwań lekarza.

Unity stomatologiczne z możliwością dowolnej konfiguracji

Unity stomatologiczne, które Państwu oferujemy wyprodukowane zostały przez uznane na rynku stomatologicznym marki: Fimet i Vitali. Wszystkie charakteryzują się możliwością rozszerzenia o dodatkowe wyposażenie, w zależności od personalnych standardów pracy jak również od założonego budżetu. Każdy z nich jest łatwy w czyszczeniu oraz trwały, co potwierdza szereg certyfikatów potwierdzających ich bezpieczeństwo i niezawodność. Różnorodne wersje kolorystyczne tapicerki sprawiają, że bez problemu można dobrać je do wystroju gabinetu, niezależnie od tego, jak bardzo byłby on unikalny.

Zaletą zaprezentowanych unitów dentystycznych są też ergonomicznie zaprojektowane siedziska, które posiadają regulację poziomu wysokości, kąta nachylenia oraz ułożenia podgłówka. Ruchome są także inne elementy - można je dowolnie ustawiać i konfigurować, dzięki czemu najdłuższe i najbardziej wymagające zabiegi mogą zostać przeprowadzone w optymalnej dla lekarza i pacjenta pozycji.

W naszej ofercie znajdziesz też autoklawy stomatologiczne.