Zapraszamy na wykład w ramach programu szkoleniowego kwietniowych targów.


Targi odbędą się w EXPO Kraków w dniach 11-13 kwietnia 2019 (nasze stoisko D50). Aby uczestniczyć w szkoleniach i wykładach należy posiadać bilet wstępu na targi lub identyfikator uczestnika programu KRAKDENT-edu.
INFORMACJE O BILETACH: KLIK.

TEMAT: System JETPIK Power Floss – jedyny na świecie system łączący funkcję irygatora i nici dentystycznej.

12 kwietnia 2019 (piątek), 10.15-11.00
SALA WARSZTATOWA S7

Jedyny na rynku, unikatowy w skali światowej, system JETPIK Power Floss łączy siłę działania wydobywającego się pod ciśnieniem strumienia wody z precyzyjnie czyszczącą nicią dentystyczną. Specjalnie zaprojektowane wkłady z nylonową nicią, umieszczone w dyszy irygatora zwiększają skuteczność czyszczenia tą metodą o 240%. Łatwość obsługi, doskonałe efekty potwierdzone badaniami klinicznymi oraz kompaktowość urządzenia to gwarancja doskonale oczyszczonych zębów  .Ze względu na swoją dwufunkcyjność działania urządzenie doskonale nadaje się dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz poprawy higieny u osób z chorobami przyzębia.

Prowadzący: dr n. farm. Marek Jankowiak
O prowadzącym: Jest absolwentem wydziału farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, również na tej uczelni w roku 1985 uzyskał tytuł doktora nauk farmaceutycznych. Staż podyplomowy odbył w ACL Solna w Szwecji, a staż specjalistyczny w Canisius-Wilhelmina Hospital w Nijmegen (Holandia). 

Maksymalna liczba uczestników: 20.

ZGŁOSZENIA I OPŁATY:
Danuta Jankowiak-Bernat, tel. 501 321 444, kontakt@jetpik.pl
SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE!