Przedstawiamy dwa nowe urządzenia – Spark i Rayplicker.


Spark to najmniejszy i najszybszy system wewnątrzustnej radiografii cyfrowej. Absolutna nowość francuskiej firmy Innixim skupia wszystkie zalety wewnątrzustnych technologii obrazowania i eliminuje ich słabości. Zapewnia komfort pacjentom dzięki płytkom obrazowym o różnych rozmiarach i działaniu bezprzewodowym. Przy gwarancji doskonałej jakości obrazu skraca czas jego uzyskania do minimum. Spark to połączenie pięćdziesięciu lat zbierania know-how i trzyletniej intensywnej myśli innowacyjnej. Innixim projektuje przyszłość obrazowania stomatologicznego, bazując na połączeniu doświadczonych założycieli z nową generacją najlepszych inżynierów.

Czytaj więcej o Sparku

Rayplicker to natomiast urządzenie do cyfrowego ustalania koloru zębów oraz precyzyjnego doboru koloru uzupełnień protetycznych. Pozwala w bardzo łatwy sposób określić powtarzalny i dokładny odcień, z zachowaniem naturalnego koloru zęba. Jest przeznaczone dla stomatologów protetyków i laboratoriów dentystycznych. W połączeniu z oprogramowaniem, wprowadza nowe spojrzenie na protokół wykonywania protez dentystycznych w zakresie doboru koloru.
Koncepcja rozwiązania Rayplicker™ polega na umożliwieniu praktykowi na ustalenie koloru zębów z precyzyjnym mapowaniem odcieni oraz przezierności brzegów siecznych w sposób wiarygodny i powtarzalny, bez wpływu czynników zewnętrznych. Następnie dane te są przesyłane do laboratorium w postaci cyfrowego formularza zamówienia. To rozwiązanie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na poprawę identyfikowalności, a także na standaryzację przepisów dotyczących wykonywania protez dentystycznych.
Rayplicker™ to autentyczna innowacja w dziedzinie estetyki dentystycznej. Urządzenie jest bezprzewodowym spektrofotometrem oferującym szybkie, niezawodne, ergonomiczne i kompletne rozwiązanie do niezbędne do śledzenia realizacji zleconej do wykonania protezy. Chroniony kilkoma patentami zgłoszonymi w 2015 i 2016 roku, Rayplicker™ umożliwia uzyskanie kompletnych map odcieni i przezierności zęba w pojedynczej analizie.

Czytaj więcej o Rayplickerze

Zapraszamy już w marcu nad Krakdent na nasze stoisko – D50, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się między innymi właśnie z wyżej wymienionymi innowacyjnymi urządzeniemi!