Spark

Spark to najmniejszy i najszybszy system wewnątrzustnej radiografii cyfrowej

Absolutna nowość francuskiej firmy Innixim skupia wszystkie zalety wewnątrzustnych technologii obrazowania i eliminuje ich słabości. Zapewnia komfort pacjentom dzięki płytkom obrazowym o różnych rozmiarach i działaniu bezprzewodowym. Przy gwarancji doskonałej jakości obrazu skraca czas jego uzyskania do minimum.


  • Niewielkie rozmiary - oszczędność miejsca.
  • Znakomite obrazy w kilka sekund - oszczędność czasu.
  • Bardzo niska dawka i super rozdzielczość.
  • Brak jakichkolwiek przycisków - prostota i gwarancja uniknięcia problemów.
  • Przełomowa technologia.

Spark to połączenie pięćdziesięciu lat zbierania know-how i trzyletniej intensywnej myśli innowacyjnej. Innixim projektuje przyszłość obrazowania stomatologicznego, bazując na połączeniu doświadczonych założycieli z nową generacją najlepszych inżynierów.

Małe jest piękne


Spark jest 5 razy mniejszy niż najmniejszy skaner płytek obrazowych na rynku. Bycie tak małym jak Spark to nie tylko osiągnięcie technologiczne, to przede wszystkim zmiana organizacji pracy. Został zaprojektowany tak, aby mógł znajdować się tuż przy unicie w zasięgu ręki np. na tacy narzędziowej lub na asystorze.

Szybki jak iskra


Spark może odczytać płytkę obrazową w ciągu 3 sekund - jest najszybszym skanerem wewnątrzustnych płytek obrazowych na rynku. W ten sposób komfort pracy z płytkami obrazowymi został po raz kolejny zdecydowanie poprawiony.

Użycie skanera nigdy nie było tak proste


Spark jest w 100% wolny od przycisków, 100% wolny od kłopotów. Wreszcie jest skaner, który można zainstalować w mniej niż pięć minut. Wystarczy podłączyć i skanować. Można go używać na dowolnej platformie, Mac lub Windows, a także dzięki interfejsowi TWAIN zintegrować z każdym oprogramowaniem zarządzania praktyką.

Bardzo niska dawka i super rozdzielczość


Spark jest pierwszym systemem wewnątrzustnej radiografii cyfrowej używającym igłowych płytek obrazowych. Płytki te są dwa razy bardziej czułe niż standardowe, a zatem Spark wymaga dwukrotnie mniejszej dawki promieniowania X. Korzystanie z radiografii Spark jest bezpieczniejsze zarówno dla pacjentów jak i dla operatora, a rozdzielczość 35 lp/mm² jest najlepszą rozdzielczością. Zdjęcia można wykonywać w 3 trybach: HD, Full HD i Ultra HD przy wielkości piksela 14 µm.

Przełomowa technologia


W sercu Spark, znajduje się opatentowana technologia Stream Line Scanning. Wykorzystując trzy lata badań i rozwoju, innowacja ta pozwala pozbyć się dotychczasowych ograniczeń technologicznych.

Specyfikacja

Parametry techniczne:

HD
Full HD
Ultra HD
Czas skanowania
3
6
12
Rozmiar piksela
42
28
14
Rozdzielczość teoretyczna
12
18
35
Rozdzielczość rzeczywista
12
16
20
Czas ekspozycji
60
90
180
Wymiary (SZ x W x G)12 x 6 x 18 cm
Waga1 kg
ŁącznośćUSB
Zasilanie100 - 240 VAC
50/60 Hz 0.65 A

Pobierz broszurę informacyjną Spark:


INNIXIM Spark PL.pdf