Ermelo, Holandia, 15-16 wrzesień 2017


Podczas Międzynarodowego Spotkania Użytkowników T-Scan, Tekscan współpracuje z holenderską firmą Easier Dental Care. Dołącz do innych użytkowników z całego świata, aby nauczyć się zaawansowanych technik T-Scan.

Uczestnicząc w spotkaniu użytkowników T-Scan w Holandii, będziesz miał okazję uczyć się od innych użytkowników i dzielić się swoją wiedzą. Podczas spotkania wymienisz się doświadczeniami, poznasz rozwiązania dla różnych przypadków klinicznych i nauczysz się nowych technik w praktycznych warsztatach. Głos zabierać będą:

 • Dr. Bobby Supple (USA)
 • Dr. Robert B. Kerstein (USA)
 • Dr. Arjan Starrenburg (Netherlands)
 • Dr. Sarah Quadeer (Switzerland)
 • Dr. Sjoerd Smeekens (Netherlands)
 • Dr. Hans van Pelt (Netherlands) will be our moderator for these two days

Wszystkie wykłady prowadzone będą w języku angielskim.

Pobierz program spotknaia:

Spotkanie użytkowników T-Scan

Lub zadzwoń do nas pod 61-855-04-45 i zapytaj o szczegóły!

Specjalnie dla gości została wybrana wyjątkowa lokalizacja, w najbardziej zielonej miejscowości Holandii: „de Heerlickheijd z Ermelo” w Ermelo, około godziny od lotniska w Amsterdamie. Ten hotel oferuje wszystkie udogodnienia, aby pobyt był jak najbardziej przyjemny (w tym odnowę biologiczną i basen).

Opłaty za uczestnictwo w spotkaniu użytkowników T-Scan:

 • Opłata rejestracyjna za dwa dni to 595 € za osobę. Wliczone w cenę: wszystkie przerwy na kawę/herbatę, obiady i kolacjeę w piątek wieczorem
  Oferujemy zniżkę za wczesną rezerwację w wysokości 75 euro, w przypadku, gdy zapiszesz się przed 31 marca. W takim przypadku opłata wynosi 520 € z VAT.
 • W przypadku, gdy możesz uczestniczyć tylko jeden dzień, opłata za uczestnictwo wynosi 420 € za osobę. W cenę pokoju wliczone są przerwy na kawę/herbatę, lunch i kolację, w przypadku pobytu w piątek.
  Oferujemy zniżkę za wczesną rezerwację w wysokości 50 euro, w przypadku gdy zapiszesz się przed 31 marca. W takim przypadku opłata wynosi 370 € z VAT.

Fakturę zostanie wystawiona w lipcu 2017 r.

Rejestracja

Zakwaterowanie w hotelu „De Heerlickheijd van Ermelo” i „het Ampt van Nijkerk”:

Oferujemy możliwość pozostania na noc w hotelu. Zarezerwowane są dla gości 135 pokoje w obrębie obu hoteli. Aby mieć pewność, że będziesz mieć pokój, ważna jest szybka rezerwacja.

Została wynegocjowana specjalna stawka za pokój:

 • Cena za pokój pojedynczy wynosi 79,50 € za noc, w tym śniadanie
 • Cena za pokój dwuosobowy to 94,50 € za noc, w tym śniadanie.

 
Przy rezerwacji informuj wyraźnie o ilości noclegów w hotelu. Powyższe ceny obejmują śniadanie, korzystanie z internetu oraz wellness, takie jak basen, sauna, siłownia i łaźnia turecka. Napoje, takie jak piwa i wina, będą obciążone kwotą do Twojego pokoju. Rachunek za hotel należy rozliczyć na miejscu, podczas wymeldowania.

Zarezerwuj pokój tutaj

Więcej informacji o hotelu: www.goldentulipheerlickheijdvanermelo.com/nl

Warunki anulacji:

Po otrzymaniu Twojej rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie. Faktura opłaty subskrypcyjnej zostanie wysłana po 1 lipca 2017 roku.

W przypadku odwołania przed podanymi datami, kwota zostanie wystawiona na fakturę:

 • Przed 1 lipca 2017 : bez kosztów anulacji
 • Przed 1 sierpnia 2017 : 50% opłaty rejestracyjnej zostanie obciążone
 • Przed 1 września 2017 : 100% opłaty rejestracyjnej zostanie obciążone.
 • Zawsze możesz przepisać rezerwację na znajmego, w takim przypadku prosimy o odpowiednią informację.

Jeśli zarezerwowałeś pokój hotelowy, a nie będziesz z niego korzystać, musisz samodzielnie odwołać rezerwację, kontaktując się z recepcją hotelu.

Serdecznie zapraszamy do Holandii!!