MELAG – rozwiązania systemowe dla sterylizacji i higieny.


MELAG Medizintechnik ma ponad 60-letnie doświadczenie w rozwoju i w produkcji sterylizatorów i myjni dezynfektorów dla placówek medycznych. 60 lat innowacyjności, trwałości i najwyższej jakości. Konsekwentna koncentracja na podstawowej kompetencji i na produkcji wyłącznie w Niemczech. Produkcją znajdującą się w Niemczech Melag podkreśla standardy jakości i trwałości.

Często obserwuje się przesunięcie produkcji do krajów o niskich płacach – takie pomysły Melag bezwzględnie odrzuca. Opiera się też pokusie rozwinięcia oferty poprzez nabywanie produktów, które nie są podstawową kompetencją firmy. Dziś Melag jest zdecydowanie największym producentem małych sterylizatorów, który produkuje wyłącznie te produkty. W firmie panuje przekonanie, że specjalizacja jest kluczowym warunkiem dla wysokiej jakości produktów. Aby mieć pewność, że Klienci będą zadowoleni z produktów MELAG, każde nowo wyprodukowane urządzenie jest testowane przez dwa dni – łącznie z walidacją fabryczną. Rozbieżności lub nieprawidłowości są natychmiast dokumentowane przez automatyczny system, a sprzęt jest poddawany ponownym pełnym badaniom. Te szeroko zakrojone testy przy różnych obciążeniach kosztują wiele pracy i energii, ale wysoka satysfakcja klienta jest główną motywacją i podstawą pozycji innowacyjnego lidera na całym świecie.

Jakość, trwałość i niezawodność produktów są wspierane przez globalną sieć wykwalifikowanych techników. Melag inwestuje duże sumy w szkolenia i rozwój partnerów dystrybucyjnych i usługowych, którzy są szkoleni w akademii MELAG, ale również w ich siedzibach. Najwyższa jakość after-sales jest ważnym budulcem dla bezproblemowego korzystania z rozwiązań systemowych w placówkach medycznych.
Międzynarodowa konkurencja jest liczna. Ponad 100 firm na całym świecie z podobnymi produktami chce sprzedać swe produkty na rynku artykułów higienicznych. Sukces Melaga na całym świecie jest codziennym dowodem na to, że produkty mają wysoką jakość i są oferowane po konkurencyjnych cenach.
Celem jest oferowanie wydajnych rozwiązań systemowych dla całej procedury mycia, dezynfekcji, sterylizacji oraz dokumentacji. Tak, aby ciąg technologiczny dekontaminacji był szybki i skuteczny. Melga nie idzie na kompromis – liczy się jakość „made in Germany”.
Już od 1956 roku firma dostarcza produkty najwyższej jakości również klientom poza granicami Niemiec. Szczególnie wysoka niezawodność i długa żywotność są wysoko cenione na całym świecie. Eksport ma miejsce do ponad 80 krajów. Regionalni dealerzy zapewniają kompetentne doradztwo, prawidłowy montaż i odpowiednie usługi serwisowe.
 
Czytaj więcej o auoklawach MELAG:

Autoklawy MELAG

Pobierz nowy katalog na 2017 rok:

Katalog MELAG 2017

Lub zadzwoń do nas pod 61-855-04-45 i zapytaj o ceny konkretnych rozwiązań!