Krakdent 9-11 marca Stoisko D51.


Po zeszłorocznej wizycie na FDI i dużym zainteresowaniu ze strony polskich lekarzy odwiedzających międzynarodową wystawę, fińska firma postanowiła wrócić po kilku latach nieobecności na polski rynek. Oficjalnie nastąpi to w marcu podczas targów KRAKDENT, gdzie będzie można oglądać najnowszy model unitu dentystycznego – FIMET NEO.

Sprzęt stomatologiczny fińskiej firmy Fimet to odpowiedź na zapotrzebowanie na unity bardzo dobrej jakości w rozsądnych cenach. Producent skupia się na projektowaniu i produkcji niedrogich, ale wysokiej klasy systemów stomatologicznych, które spełniają potrzeby klientów. Firma została założona w 1981 roku, produkcja w całości odbywa się w fabryce w Finlandii, a powstający tam sprzęt eksportowany jest do ponad 50 krajów, w tym teraz także do Polski. Celem firmy Fimet jest budowa dobrego wizerunku marki w oparciu o pozytywne doświadczenia dentystów pracujących na jej sprzęcie. Dlatego szybko i elastycznie reaguje na potrzeby klientów, jednocześnie koncentrując się na badaniach i rozwoju. Współpraca z lekarzami praktykami daje świetne wyniki, o czym można przekonać się testując różne modele unitów.

Fimet to unity dentystyczne gdzie ergonomia i jakość wykonania odgrywają wiodącą rolę. Przestrzeń robocza stomatologa jest zoptymalizowana by zapewnić komfortowe i ergonomiczne pozycje pracy. Unity dentystyczne Fimet zapewniają maksymalny komfort podczas wykonywania zabiegów zarówno lekarzowi jak i pacjentowi. Są kompaktowe i charakteryzują się niewielkimi gabarytami. Zakres pracy fotela, liczba dostępnych pozycji i długość oparcia są precyzyjnie dobrane. A dodatkowo dzięki szerokiej gamie modeli i różnorodnej kolorystyce spełniają oczekiwania odbiorców wymagających, poszukujących innowacyjnych rozwiązań.

Co powoduje, że profesjonaliści w innych krajach stawiają FIMET ponad innymi markami? Odpowiedzi może być kilka:
– rozwiązania techniczne i funkcje własne dostosowane do wymagań lekarzy,
– uznana fińska jakość,
– łatwa obsługa i niedroga eksploatacja,
– zapewnienie maksymalnego komfortu pacjentom podczas leczenia,
– zadowolenie pacjentów, co przekłada się na ich kolejne wizyty,
– pomoc w poprawie wyników klinicznych i zwiększeniu produktywności,
– dbałość o profesjonalny wizerunek kliniki.

To ważne aby podczas zabiegu pacjent czuł się komfortowo i nie był zestresowany, bo to z kolei ułatwia pracę lekarzowi. Spoglądając na najnowszy model unitu – FIMET NEO, widzimy połączenie innowacyjnych rozwiązań z eleganckim wykonaniem. To ergonomiczne, wysokiej jakości unity dentystyczne, które mogą być dostosowane do potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Ergonomiczna i elegancka konstrukcja unitu NEO sprawia, że gabinet stomatologiczny staje się bardziej funkcjonalny i wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

 
WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI

Instrumenty, tace, blok ssaka i spluwaczki są łatwo dostępne i regulowane w zależności od potrzeb dentysty, pacjenta i wymagań aktualnie wykonywanego leczenia. Dzięki cienkiemu zagłówkowi i oparciu fotela, lekarz w pozycji siedzącej ma łatwy i bezkolizyjny dostęp do pola zabiegowego.
– miejsce dla 5 instrumentów na pulpicie narzędziowym ( nawet 3 mikrosilniki – NOWOŚĆ!)
– do 4 instrumentów na pulpicie asysty;
– kompatybilny z wszystkimi instrumentami światowych marek;
– pakiet multimedia do integracji z kamerą wideo.

 
SZEROKI ZAKRES RUCHU

Szeroki zakres ruchu ramienia z pulpitem narzędziowym zapewnia łatwe i wygodne sterowanie oraz dobrą ergonomię pracy. By zapewnić najwyższy komfort pracy stomatologa i asystentki należy wykorzystać istniejące regulowane funkcje urządzenia:
– regulacja wysokości fotela od 45 do 95 cm;
– obrót siedziska fotela o 45º;
– obrót spluwaczki o 90º;
– rozkładanie do pozycji stołu operacyjnego
– blok ssaka może przesuwać się w zakresie pozycji od godziny 3 do 9 (dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych );
– regulacja długości oparcia pleców;
– podwójnie przegubowy regulowany zagłówek (praca w dwóch płaszczyznach);
– obracane o 90 stopni i zdejmowane podłokietniki.

 
WSZECHSTRONNE I ZINDYWIDUALIZOWANE DOPASOWANIE

Poszczególni użytkownicy, mogą przechowywać w pamięci swoje osobiste parametry ustawień dla poszczególnych pozycji fotela, a także zakresów prędkości instrumentów, co jest świetnym rozwiązaniem w gabinetach, z których korzysta wielu lekarzy. Wszystkie interfejsy użytkownika są proste i przyjazne. System Neo może być sterowany za pomocą bezprzewodowego pedała, joysticka lub za pomocą przycisków na pulpicie narzędziowym lub asysty.

 
STYLOWY, ERGONOMICZNY, KOMPAKTOWY – TAK MOŻNA OKREŚLIĆ KAŻDY UNIT NEO

Kolejnym wyróżnikiem jest mała podstawa, która sprawia, że unit jest gabarytowo niewielki i idealny do gabinetów o małej powierzchni oraz umożliwia bezkolizyjny podjazd na foteliku zarówno lekarzowi jak i asystentce przy pracy na 4 ręce. Neo to produkt fińskiej firmy, która przez ponad 35 lat działalności zyskała globalny szacunek w branży, wyróżniając się wysoką jakością i ergonomią.

9-11 marca 2017, Targi KRAKDENT, Stoisko D51 – to tam Fimet zainauguruje swoją ponowną przygodę z polskimi użytkownikami. Przyjdźcie i sprawdźcie czy jest szansa, aby Fimet skutecznie konkurował na rodzimym rynku.

 
Czytaj więcej:

FIMET Neo

Pobierz broszurę Fimet Neo:

FIMET_NEO_PL.pdf