Epic Pro – Zredefiniowana laseroterapia tkanek miękkich.


Epic Pro® z BIOLASE to pierwszy laser diodowy premium, dostarczający innowacje, które pozwolą dentystom operować na tkankach miękkich w sposób nieosiągalny to tej pory dla żadnego innego lasera diodowego. Oferuje on jako pierwszy na rynku technologię impulsu super termicznego (Super Thermal Pulse), automatyczne sterowanie mocą (Automatic Power Control) w czasie rzeczywistym i wstępnie-inicjowane końcówki pro z technologią Smart Tip, co zapewnia niezrównaną szybkość cięcia, ciągłość, bezpieczeństwo i precyzję.


Najmłodsze dziecko rodziny laserów dentystycznych Epic do tkanek miękkich, Epic Pro oferuje następujące korzyści dla zespołu leczącego i jego pacjentów:

PACJENCI:
– Mniej strachu i obaw
– Krótsze i bardziej efektywne wizyty
– Szybsze gojenie i powrót do zdrowia
– Minimalny lub całkowicie wyeliminowany ból pooperacyjny i dyskomfort

LEKARZ i JEGO ZESPÓŁ:
– Lepsze wyniki leczenia pacjenta
– Przewidywalne wyniki
– Zwiększona precyzja kliniczna i kontrola
– Szybciej, bardziej gładko i delikatniej niż konwencjonalne lasery diodowe

Niezrównana Szybkość Cięcia i Kontrola

Automatyczna Kontrola Mocy (Automatic Power Control) – BIOLASE Exclusive
Ten unikalny tryb leczenia umożliwia regulować energię lasera automatycznie w czasie rzeczywistym w celu utrzymania stałej temperatury końcówki. W rezultacie otrzymujemy jednolite i bardzo stabilne warunki cięcia niezależnie od szybkości ruchu, rodzaju tkanki, etc.

Większa precyzja i bezpieczeństwo

Automatyczne Sterowanie Mocą (Automatic Power Control) – BIOLASE Exclusive
Ten unikalny tryb leczenia umożliwia emitować energię lasera w postaci wielokrotnych wybuchów dużej energii w krótkich mikro impulsach, wynikiem czego jest wysoka skuteczność cięcia i bezpieczeństwo.

Niezrównana ciągłość i przewidywalność

Wstępnie inicjowane końcówki Pro z technologią Smart Tip – BIOLASE Exclusive
Końcówka Epic Pro jest pierwszą, w której materiał inicjujący jest zatopiony wewnątrz włókna kwarcowego, tworząc podobną do okleiny powierzchnię na końcówce włókna. Zapewnia to niezawodne i długotrwałe działanie. Nowe końcówki Epic Pro cechuje również technologia Smart Tip, gdzie urządzenie ma wbudowany w końcówkę wskaźnik integralności, co ma zagwarantować, że cięcie jest szybkie, ciągłe i precyzyjne za każdym razem.

Czytaj więcej:

BIOLASE Epic Pro

Pobierz broszurę informacyjną lasera Epic Pro:

BIOLASE_Epic_Pro.pdf
BIOLASE_Epic_Pro_Technology.pdf

Lub zadzwoń do nas pod 61-855-04-45 i zapytaj o szczegóły!