Cyfrowe dane okluzji jakich jeszcze nie widziałeś…


Zaburzenie okluzji to wciąż lekceważona choroba stomatologiczna. Pacjenci często ignorują pierwsze symptomy. Obecnie istnieją już jednak stosowne urządzenia, które umożliwiają profesjonalnie i precyzyjnie zdiagnozować pacjenta i tym samym zapobiegać destrukcyjnym zmianom, które zachodzą na styku górnych i dolnych zębów.
W tym zakresie Biodent oferuje najnowocześniejszy i jedyny dla stomatologii system cyfrowej analizy zwarcia renomowanej firmy Tekscan.

T-Scan Novus do cyfrowej analizy zwarcia to niezawodne i łatwe w obsłudze kliniczne urządzenie diagnostyczne, które rejestruje i analizuje siły kontaktów zwarciowych w czasie za pomocą ultra cienkich czujników elektronicznych. Na podstawie uzyskanych danych cyfrowych klinicyści mogą sprecyzować interferencje okluzyjne, szybko je usuwać i leczyć pacjentów z dużo większą dokładnością niż kiedykolwiek przedtem.

Najnowszej generacji cyfrowy system został wprowadzony na rynek pod koniec zeszłego roku. Nowy system wyposażony jest w ergonomiczną rękojeść z przeprojektowanym suwakiem czułości, nowe cienkie czujniki i wsporniki czujników – wnosząc zupełnie nowy wygląd i funkcjonalność do cyfrowej analizy zgryzu. Jednocześnie z nowym systemem ukazała się aktualizacja oprogramowania (wersja 9.1), którego zróżnicowane funkcje ułatwiają lekarzom analizę zaburzeń okluzji, jednocześnie zwiększając wydajność i przychody ich praktyki. Dentyści, którzy szukają nowoczesnego, cyfrowego systemu analizy zgryzu, znajdą sprzęt i oprogramowanie idealne do kompleksowych badań, edukacji pacjenta i prac wykończeniowych w dowolnej aplikacji stomatologicznej. Czujnik T-Scan jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wysoką rozdzielczość, dokładność i powtarzalność wyników. Wykorzystując lata doświadczeń, czujnik dostarcza, dzień po dniu, precyzyjnych rezultatów.

Co jeszcze zyskujesz dzięki T-scan Novus?

  • Wyróżnienie praktyki na tle innych dzięki supernowoczesnej technologii,
  • udoskonaloną komunikację i edukację pacjentów na temat okluzji,
  • łatwiejszą akceptację wymaganego leczenia przez pacjenta,
  • ograniczenie do minimum korekt i nieodpłatnych wizyt powtórnych,
  • większą trwałość wypełnień dzięki identyfikacji negatywnych sił,
  • poprawę jakości świadczeń zdrowotnych i opieki nad pacjentem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O URZĄDZENIU

Jeśli chciałbyś poznać system, zobaczyć jak wygląda i działa, z bliska, skontaktuj się z nami i umów na prezentację. Tylko tak możesz zobaczyć jakie są jego możliwości. Nie mam wątpliwości, że dostrzeżesz w nim szansę na rozwój swojej praktyki.

Zapraszam
Szymon Kubiak
Manager ds. sprzedaży i marketingu