Poznań, 1-2 czerwca 2019.


Wraz z Akademią Dawsona chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowe szkolenie „Digital dentistry and Complete Care Dental Practice”, które odbędzie się 1-2 czerwca 2019 r. w Poznaniu. Pierwszy dzień szkolenia poprowadzi Ian Buckle, który przedstawi cyfrowe rozwiązania w kompleksowym leczeniu. Drugiego dnia szkolenia Larry Guzzardo nauczy Was jak zapewnić optymalną opiekę Pacjentom oraz jak poprawić wynik finansowy gabinetu. Szkolenie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski przez najlepszych tłumaczy w Polsce.

CYFROWE ROZWIĄZANIA W KOMPLEKSOWYM LECZENIU

Stomatologia cyfrowa staje się codziennością i  zaczynamy przyzwyczajać się do cyfrowego przebiegu pracy w przypadku implantów, ortodoncji i procedur naprawczych. Czy możemy z powodzeniem wykorzystywać rozwiązania cyfrowe do bardziej skomplikowanych przypadków? Głównym celem szkolenia jest pokazanie, jak protokoły cyfrowe mogą zastąpić prawie każdą analogiczną procedurę, jaką stosujemy w stomatologii ogólnej i estetycznej.

Celem szkolenia, będzie między innymi zainspirowanie  dentystów do zaangażowania się w technologię cyfrową. Osoby, które korzystają na co dzień z technologii cyfrowych w stomatologii, dowiedzą się jak mogą uzyskać maksymalne korzyści oraz jak mogą stać się bardziej wydajni. Zostaną przedstawione protokoły, które rozciągają technologię do granic możliwości.

Czy możemy jednak z powodzeniem wykorzystać rozwiązania cyfrowe, gdy mamy do rozwiązania bardziej złożone problemy? Oraz jak wykorzystać stomatologię cyfrową kiedy mamy interdyscyplinarne przypadki lub planowane są zmiany w pionowym wymiarze zwarcia?

PODCZAS SZKOLENIA PROWADZĄCY ZAPREZENTUJE PRZYPADKI I NAGRANIA, ABY ZADEMONSTROWAĆ:

 • Jakie dane musimy zebrać, aby rozwiązać złożone przypadki
 • Jak przetwarzać te dane, aby pomóc w diagnozie
 • Protokoły krok po kroku do cyfrowego planowania leczenia
 • Jak korzystać z protokołów cyfrowych, aby poprawić komunikację z pacjentem i akceptację planów leczenia
 • Sekwencjonowanie przypadków w celu uzyskania przewidywalnych rezultatów
 • W jaki sposób metody cyfrowe poprawiają komunikację z zespołem interdyscyplinarnym i technikiem laboratoryjnym
 • Dlaczego cyfrowa stomatologia zwiększy produktywność, wydajność i przewidywalność

Uczestnicy będą mogli wykorzystać cyfrowe rozwiązania do przepływu pracy w kompleksowej stomatologii.  Ian Buckle pokaże, jak zbierać dane potrzebne do przeprowadzenia badania i postawienia diagnozy, w tym wirtualną artykulację w centralnej relacji. Jak wykorzystać te dane do opracowania cyfrowego planu leczenia, w tym cyfrowego projektu uśmiechu i cyfrowych wax-up’ów. Pokażę, jak korzystać z cyfrowego planowania dla ortodoncji, implantów, protokołów chirurgicznych i protetycznych w ramach tego planu leczenia. Zostaną omówione sposoby użycia metod cyfrowych, aby komunikacja z technikiem  była bardziej wydajna, aby produkcja ostatecznych uzupełnień była jeszcze bardziej przewidywalna. Ian zaprezentuje, jak korzystać z technologii cyfrowej, aby dostarczyć korony, inlay’e, onlay’e  tego samego dnia.

Jeśli zastanawiasz się nad włączeniem technologii cyfrowej do swojego gabinetu lub chcesz lepiej wykorzystać technologię, która już posiadasz, ten kurs  dostarczy Ci wszystkich informacji, które potrzebujesz.

KOMPLETNA OPIEKA W PRAKTYCE DENTYSTYCZNEJ

Przestań się męczyć z niejasnymi krokami do wprowadzenia kompletnej opieki w Twojej praktyce. To szkolenie uprości kroki niezbędne do przemiany Twoich obecnych systemów, abyś mógł prowadzić praktykę dentystyczną sprawnie i zyskownie. Cały Twój zespół będzie zainspirowany i zmotywowany do przyspieszenia przemiany i wyjdziesz z gotowym planem zapewnienia wyjątkowej opieki pacjentowi, by zbudować wysoce zyskowną praktykę, wszystko to dostarczając kompletną opiekę.

NAUCZYSZ SIĘ:

 • Umiejętności słownych do prezentacji planów leczenia i zwiększenia akceptacji przez Pacjentów
 • Trzech niezbędnych składników każdego badania klinicznego
 • Efektywnych strategii prawidłowego postępowania podczas rozmów telefonicznych z nowymi pacjentami.
 • Specyficznych liczb opisujących praktykę, które powinieneś śledzić oraz co one pokazują.
 • Jak zachować bezstresowy plan pracy i poprawić produktywność
 • Jak stworzyć balans pomiędzy Twoją praktyką i życiem rodzinnym.

TERMIN: 1-2 czerwca 2019

GODZINY:
1 czerwca – 9:00-18:00
2 czerwca – 9:00-18:00

PROWADZĄCY: Ian Buckle, BDS, Larry M. Guzzardo

MIEJSCE: Hotel Novotel Malta Poznań, ul. Termalna 5, 61-028 Poznań

INWESTYCJA:

rejestracja i płatność do 25 marca 2019 –  2497 PLN
rejestracja i płatność po 25 marca 2019 – 2967 PLN
rejestracja i płatność po 25 kwietnia 2019 – 3587 PLN

REJESTRACJA

Lub w pakiecie ze szkoleniem „Zrozumieć T-SCAN cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia oraz jego integrację z innymi urządzeniami dla lepszej diagnozy i leczenia”(3 dni szkolenia 31.05-2.06.2019 r.):

rejestracja i płatność do 25 marca 2019 – 3097 PLN
rejestracja i płatność po 25 marca 2019 – 3567 PLN
rejestracja i płatność po 25 kwietnia 2019 – 4187 PLN

REJESTRACJA – 3 DNI SZKOLENIA