CZWARTEK, 28 CZERWCA, GODZ 18.00!


T-Scan v10 to najnowsze wydanie oprogramowania w technologii cyfrowej okluzji – nowy standard opieki dla dentystów na całym świecie. Przejmij kontrolę nad okluzją Twoich pacjentów!

Na podstawie informacji od lekarzy technologia została odpowiednio zaktualizowana. Oprogramowanie zawiera NOWE funkcje i ulepszenia, które upraszczają cyfrową okluzję w następujących kluczowych obszarach:

Automatyzacja pracy wewnątrz jamy ustnej
Usprawnij cyfrową analizę zgryzu przy pomocy nakładki Digital Impression Overlay (DIO), która wyrównuje model wycisku z danymi siły, aby zobaczyć rzeczywiste siły i kontakty ciśnieniowe w uzębieniu zamiast obliczonych sił dostarczonych przez skaner.
Efektywność pracy przy fotelu
Ergonomiczna rękojeść umożliwia nawigację bezpośrednio przy fotelu, dzięki czemu można szybko i łatwo rejestrować oraz analizować dane dotyczące zgryzu bez opuszczania pacjenta.
Integracja danych i bezpieczeństwo
Dostosuj raporty, aby zwiększyć komunikację z pacjentem i akceptację przypadku. Zapewnij bezpieczeństwo swoim pacjentom dzięki zwiększonej ochronie hasłem. Połącz się z BioPAK w celu powiązania aktywności mięśni z wynikami zgryzu w celu uzyskania większego wglądu do zgryzu i TMJ.

WEŹ UDZIAŁ W DARMOWYM WEBINARIUM NA ŻYWO

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz uaktualnić swoje oprogramowanie?

Skontaktuj się z nami już teraz! office@biodent.com.pl