Wraz z fińską firmą zapraszamy do pawilonu 8a: stoisko A46.


W tym roku w Poznaniu targów CEDE(na których jesteśmy obecni nieprzerwanie od ponad 20 lat) nie będzie. Do Poznania na początku września zawita dużo większa, międzynarodowa impreza – doroczny Światowy Kongres Dentystyczny (FDI). Bardzo długo nie wiedzieliśmy czy tym razem będziemy obecni na targach w naszym rodzinnym mieście. Teraz już wiemy – będziemy!! Wraz z nami na FDI stawi się FIMET, fiński producent unitów dentystycznych.

Unity Fimet to odpowiedź na zapotrzebowanie na sprzęt bardzo dobrej jakości w rozsądnych cenach. Firma została założona w 1981 roku, produkcja w całości odbywa się w fabryce w Finlandii, a powstający tam sprzęt eksportowany jest do ponad 50 krajów, w tym do Polski. Celem firmy Fimet jest budowa dobrego wizerunku marki w oparciu o pozytywne doświadczenia dentystów pracujących na jej sprzęcie, dlatego szybko i elastycznie reaguje na potrzeby klientów, jednocześnie koncentrując się na badaniach i rozwoju.
Fimet to jednostki dentystyczne znane z ergonomii. Obszar roboczy jest zoptymalizowany tak, aby zapewnić komfortowe i ergonomiczne stanowisko pracy. Unity Fimet przeznaczone są do wykonywania zabiegów maksymalnie wygodnie zarówno dla lekarza, jak i dla pacjenta. Charakteryzują się one kompaktowymi rozmiarami, a zakresy ruchowe krzeseł, liczba dostępnych pozycji i długość oparcia są precyzyjnie dopracowane. Do wyboru mamy szeroki zakres opcji kolorów i wzorów.

Fimet w naszej ofercie:

NEO
NEO CART
F1

Jest bardzo duża szansa, że to nie koniec dobrych informacji i jeszcze jedna firma dołączy do nas na FDI… trzymajcie kciuki – czekamy na potwierdzenie!
Tak czy inaczej na FDI serdecznie zapraszamy, odwiedźcie nas! Pamiętajcie: Pawilon 8a stoisko A46!

FDI Pawilon 8a