Zapraszamy na Teneryfę!


Firma BIOLASE lider w dziedzinie laserów stomatologicznych zaprasza na międzynarodową konferencję, która odbędzie się w dniach 7-9 lipca na Teneryfie. Wykładowcy to uznani w świecie specjaliści w zakresie stomatologii laserowej: Prof. dr Norbert Gutknecht, Dr Rana Al-Falaki i Dr Pilar Martin.
Konferencja ze względu na jej program będzie interesująca zarówno dla osób, które używają laserów w swojej praktyce jak i dla osób, które rozważają zakup lasera. Po ukończeniu tego warsztatu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez World Clinical Laser Institute!
Ze względu na lokalizację konferencji można połączyć przyjemne z pożytecznym i przedłużyć swój pobyt na Teneryfie o kilka dni w celach wypoczynkowych. Teneryfa to jak zapewne wszyscy wiemy miejsce gdzie pogoda jest gwarantowana, nie doskwierają upały, a do tego, co tego lata będzie istotne, jest bezpiecznym kierunkiem urlopowym.

Opłata konferencyjna wynosi 250 EUR (przy skorzystaniu z hotelu H10 Costa Adeje Palace Hotel) i 375 EUR przy zakwaterowaniu w innym hotelu.

KONGRES BIOLASE TENERYFA – ZOBACZ WIĘCEJ

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt, pomożemy w zorganizowaniu wyjazdu. Serdecznie zapraszamy!