Coroczna konferencja BioRESEARCH 2016 i tym razem w Milwaukee.


W tym roku fima BioRESEARCH obchodzi swoje 50-lecie. Z tej okazji organizuje konferencję naukową, na którą zaprosiła wysokiej klasy specjalistów w zakresie stomatologii biometrycznej zajmujących się tematyką okluzji, zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi, zaburzeniami czynnościowymi układu ruchowego narządu żucia/bólu w obrębie twarzy, a także obturacyjnym bezdechem sennym. Konferencja BioRESEARCH jest najważniejszym wydarzeniem w roku, skupiającym najbardziej utalentowane i oddane stomatologii osobistości. Ich filozofia leczenia może się różnić, ale wszyscy mają wspólną ideę obiektywnego pomiaru, kompleksowej diagnostyki i szczegółowej analizy wyników leczenia.

Tegoroczna konferencja będzie obejmować co najmniej 2-godzinny panel poświęcony rzeczywistym przypadkom klinicznym, szczegółowo analizując każdy przedstawiony przykład. Zainteresowani będą mogli nie tylko wysłuchać wykładu, ale także zobaczyć przebieg przypadków od początku do końca leczenia, we wszystkich zakresach!

Impreza odbędzie się w pięknym kampusie Uniwersytetu Marquette w centrum Milwaukee, Wisconsin 14-16 lipca. Całość poprzedzona będzie zajęciami International Master Class (11-13 lipca), obejmujące urządzenia: JVA, EMG, JawTracker i T-Scan.

Dla uczestników z Polski łączna opłata za kurs i konferencję wynosi tylko 995 USD. Termin zgłoszeń w ramach oferty specjalnej upływa 24 kwietnia.

BIORESEARCH Annual Conference 2016 – ZOBACZ WIĘCEJ

Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt, pomożemy w zorganizowaniu wyjazdu. Serdecznie zapraszamy!