EFEKT BAKTERIOBÓJCZY BEZ ANTYBIOTYKÓW.


Wszyscy doskonale wiemy, że zdrowa flora bakteryjna jamy ustnej chroni cały organizm ludzki. Więcej niż 75% dorosłych cierpi z powodu zapalenia przyzębia i innych bakteryjnych infekcji dziąseł.

EmunDo® to doskonała terapia fototermiczna (PTT) wspomagana laserem diodowym FOX III 810 firmy A.R.C., która jest skuteczna w leczeniu bakteryjnych chorób przyzębia i infekcji dziąseł. Dedykowany do zastosowania barwnik – zieleń infracyjaninowa, gromadzi się tylko w miejscach zainfekowanych i wykazuje selektywne działanie. EmunDo® barwi tylko tkanki zmienione chorobowo i po aktywacji laserem, kiedy zabieg jest skończony można go łatwo usunąć przepłukując obficie wodą.

Przyjęty plan leczenia wg koncepcji Emundo® zakłada 3-krotną wizytę pacjenta w okresie 7 tygodni.
Metoda EmunDo® doskonale sprawdza się również w leczeniu periimplantitis, eliminując jedną z istotnych przyczyn utraty implantu. Przeprowadzone badania naukowe m.in. w klinice uniwersyteckiej w Jenie potwierdziły bardzo wysoką skuteczność działania przeciwko agresywnym bateriom zarówno Gram-dodatnim jak i Gram-ujemnym.

Preparat EmunDo® wraz z laserem FOX III znajdują się w naszej ofercie, ponieważ jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy A.R.C.(Niemcy) w Polsce. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami już teraz!

A.R.C. Laser FOX EmunDo PL.pdf

Czytaj więcej o laserze FOX