Kraków, 24-25 listopada 2017.


Serdecznie zapraszamy na 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, który odbędzie się 24-25 listopada 2017 roku w Krakowie. To wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie.

Program naukowy Kongresu ukaże szeroką perspektywę dla zastosowana laserów w stomatologii, przekaże obiektywną wiedzę na ich temat, zaprezentuje odmienne podejścia do metodyki leczenia. Do Krakowa zostali zaproszeni najwybitniejsi eksperci z Polski i z zagranicy. W ślad za największymi nazwiskami podąża wiedza na najwyższym poziomie. Do Krakowa, tak jak w 2015 r., na pierwszą edycję Kongresu, przyjadą ci, którzy wyznaczają kierunki rozwoju stomatologii laserowej. Nie tylko świetnie znają możliwości laserów, ale także potrafią o nich mówić w sposób ciekawy, zrozumiały i intrygujący. Prof. Norbert Gutknecht, prof. Stefano Benedicenti, prof. Umberto Romeo, prof. Marzena Dominiak, prof. Małgorzata Pietruska, dr hab. n. med. Elżbieta Dembowska oraz wielu innych zaproszą Państwa w fantastyczną podróż – pełną ciekawych opisów przypadków, bogatą w niezliczoną liczbę dowodów naukowych i subiektywnych, bardzo praktycznych spostrzeżeń.

2. Kongresowi Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie towarzyszyć wystawa sprzętu stomatologicznego. Na stoiskach na uczestników wydarzenia będą czekali specjaliści, którzy odsłonią wszelkie praktyczne tajniki wykorzystania laserów, zaproszą do testów swoich urządzeń, zaproponują najlepszą możliwą ofertę zakupową. Wśród wystawców nie zabraknie również nas! Pojawimy się, aby zaprezentować laser diodowy FOX, niemieckiej firmy A.R.C. Laser, który od niedawna jest w naszej ofercie.

Kongres będzie również okazją do integracji środowiska, wielu spotkań w gronie przyjaciół oraz zabawy. A wszystko to w Krakowie – mieście, które stwarza ku temu najlepsze możliwe warunki.
Zachęcamy także do odwiedzenia oficjalnej strony Kongresu: www.kongresptsl.pl.

Do zobaczenia!