Power Floss System – Łączy nitkę dentystyczną z mocą strumienia wody irygatora i szczoteczką soniczną.


Firma JETPIK została stworzona na jednym prostym pomyśle: Utrzymanie higieny jamy ustnej powinno być łatwe, a jednocześnie skuteczne i dostępne dla wszystkich. Misją firmy jest pomaganie ludziom lepiej dbać o zęby i dziąsła, zapewniając alternatywę dla nici dentystycznych, którą można płynnie dopasować do każdego stylu życia w ruchu. Przed powstaniem firmy wynalazca i założyciel JETPIK, Henry Hu był lojalnym klientem marki Waterpik, od 2 lat. Dwa razy dziennie, zamiast używać nici dentystycznych, używał Waterpik. W trakcie rutynowej wizyty dentysta zauważył, że zęby Henry’ego są w porządku, jednak obecność płytki nazębnej wykazywała, że regularnie nie czyści ich nićmi. Po wizycie w umyśle Henry’ego powstała idea. Ta idea przekształciła się w obsesję, a po latach badań i rozwoju ta obsesja ostatecznie przekształciła się w rzeczywistość. Henry stworzył pierwszy na świecie system, łączący nitkę dentystyczną z mocą strumienia wody irygatora i szczoteczką soniczną. Stworzył produkt, który wytworzył efekt szorowania, który daje niesamowity wynik: 240% skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej niż jakikolwiek inny doustny irygator na rynku.

JETPIK wykonał nici dentystyczne bardziej skuteczne i dostępne niż dotychczas. Dzięki opatentowanej technologii pulsacji nici dentystycznej, JETPIK może usunąć 99,9% wszystkich płytek na powierzchniach poddanych zabiegowi. Samo szczotkowanie nie usuwa całej próchnicy, płytki zębowej między zębami i pod linią dziąsła. Właśnie tam wchodzi JETPIK. Produkty JETPIK są wyjątkowe, ponieważ łączą siłę strumienia wody z nylonową pulsującą nicią dentystyczną z prędkością 20 cykli na sekundę, wysyłając strumień wody i nici dentystycznej na powierzchnię zęba i pomiędzy zębami. Fizyczne nici stożkowe oddziałujące z powierzchnią zębów to to co wyróżnia JETPIK od innych irygatorów doustnych i umożliwia dwukrotnie skuteczniejsze usuwanie resztek żywności i płytki nazębnej. W porównaniu z tradycyjną nicią dentystyczną, JETPIK nie tylko eliminuje gromadzenie się płytki między zębami, ale także usuwa płytkę nazębną za zębami i pod liniami dziąseł; z miejsc gdzie regularne nici dentystyczne po prostu nie mogą dotrzeć.

Od teraz ta rewelacyjna technologia dostępna także w Polsce. Jako jedyny dystrybutor urządzeń JETPIK na naszym rynku, wierzymy, że samo wprowadzenie produktu na rynek to dopiero początek. Prawdziwe wyzwania dopiero przed nami, a wyzwaniem jest z pewnością sprawienie, że o JETPIKu będzie głośno! Pierwszym przystankiem są targi CEDE – serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 8a.A4.1, gdzie przy specjalnie wydzielonym stanowisku będzie można zapoznać się z działaniem urządzeń firmy JETPIK!


Produkty JETPIK w naszej ofercie:
Produkty JETPIK