Przedstawiamy laser diodowy FOX.


Świat zmienia się bardzo dynamicznie, w medycynie widać to bardzo dokładnie. Każdy praktyk wie, że coś, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe w gabinecie, dziś staje się popularną procedurą. W codziennej praktyce stomatologicznej zastosowanie technik laserowych zyskuje coraz większą popularność, gdyż zazwyczaj oferuje ono lepsze rezultaty leczenia w porównaniu z konwencjonalnymi metodami. Przed laty poddawano w wątpliwość zastosowanie lasera jako niezbędnego narzędzia pracy. Dziś wiemy już, że lasery mają niepodważalne zastosowanie w chirurgii (obejmując zarówno chirurgię stomatologiczną, jak i szczękowo-twarzową), periodontologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej czy dziecięcej. Poszerzają zakres oferowanych zabiegów w gabinecie, uwzględniając bezpieczeństwo pracy, precyzję, delikatność, a tym samym mikroinwazyjność i przyspieszone gojenie. Wprowadzenie metod laserowych do praktyki zmusza przy okazji do nauki, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a nawet specjalizacji w danej dziedzinie.

Między innymi dlatego, chcemy pozyskiwać partnerów, którzy będą w stanie dostarczać naszym Klientom nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania związane z systemami laserowymi.
A.R.C. Laser jest synonimem technologii laserowej „Made in Germany”. Wszystkie badania i rozwój laserów odbywają się w Niemczech. Międzynarodowy sukces spowodował, że A.R.C. jest jedną z najsilniejszych na świecie firm zajmujących się technologiami laserowymi. Korzenie tej prywatnej firmy z Norymbergi sięgają do długiej historii zastosowania lasera w medycynie. Obecnie A.R.C. Laser jest firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów laserowych w dziedzinach takich jak otolaryngologia, okulistyka, flebologia, chirurgia estetyczna i dermatologia. Silnie rozwija swoje produkty także w dziedzinie stomatologii, co w istocie jest punktem naszego zainteresowania.

Laser FOX jest jedynym na świecie laserem dającym się skalibrować. Dodatkowo jest jedynym, który może zapewnić niezawodną moc wyjściową. Tnie w sposób, który praktycznie nie powoduje krwawienia, pozwalając jednocześnie na swobodną i precyzyjną obsługę…
Czytaj więcej o laserze diodowym FOX:

Laser diodowy FOX

Pobierz broszury:

A.R.C. Laser FOX 810.pdf
A.R.C. Laser FOX 1064.pdf
A.R.C. Laser FOX EmunDo.pdf

Zapraszamy na CEDE (stoisko – 8a.A4.1), będzie możliwość obejrzenia jak i wypróbowania lasera!