Zrozumieć T-SCAN cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia oraz jego integrację z innymi urządzeniami
dla lepszej diagnozy i leczenia.


OPIS KURSU:

Zastosowanie nowych technologii w codziennej praktyce stomatologicznej do których należy cyfrowy system rejestracji i analizy zwarcia T-SCAN wymaga od użytkownika szczegółowej wiedzy nt. stosowanego urządzenia i umiejętności praktycznych umożliwiających jego prawidłowe używanie.

Uzyskane wyniki bowiem nie mają żadnego znaczenia jeżeli są nieprawdziwe i jeżeli nie potrafimy ich interpretować, co jest niezbędne by postawić prawidłową diagnozę. Diagnozę, która jest podstawą dalszego prawidłowego leczenia.

Integracja systemu T-SCAN z innymi urządzeniami takimi jak skaner wewnątrzustny, elektromiograf czy analizator wibracji stawów skroniowych pozwala na jeszcze lepsze stawianie diagnozy i w efekcie lepsze leczenie.

Wykład będzie tłumaczony symultanicznie na język polski. Dla Uczestników przygotowany jest obszerny skrypt w języku polskim lub angielskim (do wyboru).


T-SCAN to:

Intuicyjne w obsłudze narzędzie do wizualizacji nieprawidłowości zwarcia – edukacja pacjenta i przedstawienie sposobu leczenia

  • Precyzyjne dane pomiarowe to większy komfort pracy i lepsze rezultaty;
  • Ograniczenie do minimum korekt i nieodpłatnych wizyt powtórnych – idealne dopasowanie już za pierwszym razem;
  • Większa trwałość wypełnień i uzupełnień dzięki identyfikacji negatywnych sił;
  • Możliwość bieżącego monitorowania zgryzu pacjentów.

Prowadzący: dr Chris Stevens (San Praire, Wisconsin)

Absolwent Marquette University School of Dentistry, jest wykładowcą o międzynarodowej renomie w tematyce zasad okluzji, diagnostyce i leczeniu zaburzeń skroniowo-żuchwowych, kształtowania uśmiechu, odbudowy pełnego uzębienia i implantologii. Od ponad dwóch dekad jest aktywnym wykładowcą i miał przyjemność wykładać dla tysięcy przedstawicieli zawodów medycznych obejmujących dentystów, medyków, chiropraktyków i fizykoterapeutów w kraju i zagranicą. Od 1991 roku prowadzi szkolenia dla lekarzy i ich personelu pomocniczego z zakresu prawidłowego używania sprzętu wspomaganego komputerowo stosowanego w stomatologii. Urządzenia te znalazły szeroko zaakceptowane zastosowanie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń skroniowo-żuchwowych, repozycjonowaniu 3-D żuchwy, zasadach okluzji i procesach zarządzania okluzją.
Dr Stevens jest współzałożycielem Wielospecjalistycznej Kliniki Bólu Uczelni Medycznej w Wisconsin. Obecnie wykłada zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie, utrzymując centrum kształcenia - Centrum Badań Zaawansowanych z Estetyki Funkcjonalnej i Odtwórczej oraz prowadząc praktykę prywatną w Sun Prairie, Wisconsin. Jest również autorem wielu publikacji m.in.Technology to Control Excessive Occlusal Contact Force (2016)


Zobacz przykładową publikację
 

Termin: 31 maja 2019

Godziny wykładów – 13.00 – 20.00

Miejsce: Hotel Novotel Malta Poznań

Termalna 5, 61-028 Poznań

Liczba miejsc ograniczona

Inwestycja:

Rejestracja i płatność do 15 marca – 650 PLN

Rejestracja i płatność do 15 kwietnia – 750 PLN

Rejestracja i płatność po 15 kwietnia – 800 PLN


REJESTRACJA:

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz wszelkie potrzebne dane do przelewu.


Pobierz broszurę wydarzenia

UWAGA!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SZKOLENIA W PAKIECIE ZE SZKOLENIEM: "Digital dentistry and Complete Care Dental Practice" - 3 dni szkolenia 31.05-2.06.2019 r.:

rejestracja i płatność do 15 marca 2019 – 3097 PLN

rejestracja i płatność po 15 marca 2019 – 3567 PLN

rejestracja i płatność po 15 kwietnia 2019 – 4187 PLN

Digital dentistry + Tekscan University – 31.05-2.06.2019 r. (szkolenie 3-dniowe) -> Zarejestruj się