Targi

Biodent jest obecny na najważniejszych imprezach targowych w Polsce. To okazja, by zaprezentować nasze możliwości i skonfrontować ofertę z konkurencją. Targi dają również szansę na osobiste spotkania z kontrahentami. To cenne dla naszej firmy. Każdego roku, od kiedy organizowane są targi branżowe CEDE, meldujemy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Drugą ważną imprezą targową, na której się wystawiamy są Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie.
 

Szkolenia i warsztaty

Rozwój wymaga ciągłego doskonalenia.
Dla specjalistów z branży stomatologicznej praktyczne szkolenia i warsztaty produktowe są nieocenione. Dlatego Biodent aktywnie uczestniczy w tego typu spotkaniach. Jesteśmy sponsorem szkoleń w ramach Akademii Dowsona, rozpoczęliśmy także współpracę z Polskim Towarzystwem Stomatologii Laserowej. (http://akademiadawsona.pl/language/pl/warsztaty-przedkongresowe/) (www.laser.org.pl.) Poza tym organizujemy we własnym zakresie szkolenia zarówno dla naszych klientów, jak i kadry handlowo-serwisowej. Odbywają się one kilka razy w roku.

Wyjazdy studyjne

Wyjazdy studyjne są jednym z rodzajów turystyki edukacyjnej. Dla nas to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Malezja, Meksyk, Brazylia, Chiny..., to tylko niektóre miejsca, które już odwiedziliśmy. Wyjazdy studyjne wpisały się już na stałe w harmonogram naszej pracy. Dzięki współpracy z profesjonalnym biurem podróży (link?) parę razy w ciągu roku organizujemy ciekawe zarówno pod względem merytorycznym, jak i turystycznym, wyjazdy w najdalsze części świata. W ten sposób pragniemy poznawać świat i umożliwić naszym klientom uczestnictwo w interesujących konferencja oraz targach w międzynarodowym towarzystwie. Tak było np. w Chinach, gdzie zorganizowana przez Biodent grupa uczestniczyła w corocznym kongresie stomatologicznym FDI.