Instrumenty do ekstrakcji

Rodzaje instrumentów

Luksatory

Luksatory LM INSTRUMENTS to grupa instrumentów o szczególnych cechach użytkowych.


   LM-LiftOut do bezurazowej ekstrakcji
   - instrumenty LM-LiftOut pozwalają na zrobienie ekstrakcji zęba, tak atraumatycznie, jak to tylko możliwe. Jest to ważne, aby umożliwić szybkie gojenie i przygotowanie dla przyszłego umieszczenia implantu.
   - cienka końcówka przyrządu jest wprowadzana do przestrzeni ozębnej i powoli przemieszczana w kierunku wierzchołka korzenia wkręcając przyrząd łagodnie z tyłu i z przodu. LM-LiftOut nie nadaje się do stosowania jako dźwignia.
   LM-SlimLift przeznaczone do bardzo wąskich miejsc
   - instrumenty LM-SlimLift są specjalnie zaprojektowane, aby dotrzeć do miejsce, do których nie ma dostępu z tradycyjnymi lukastorami. Umożliwia usuwanie zębów, tak atraumatycznie, jak to tylko możliwe. Jest to ważne w dla szybkiego gojenia.
   - wyjątkowo drobna końcówka przyrządu wprowadzana jest do bardzo wąskiej przestrzeni przyzębia. Przyrząd powoli przesuwany jest w kierunku wierzchołka korzenia podczas przesuwania delikatnie tam i z powrotem.  LM-SlimLift nie nadaje się do stosowania jako dźwignia.

Dźwignie

Dźwignie LM INSTRUMENTS to instrumenty niezbędne w każdym gabinecie stomatologicznym.

LM-TwistOut są dźwigniami do silnej ekstrakcji.

Instrumenty LM-TwistOut nadają się do ekstrakcji zęba w sytuacjach, w których należy zastosować duże siły lub moment obrotowy.

Specyfikacja

Pobierz katalog ofertowy firmy LM Instruments:


LM Catalog.pdf