FINNDENT 8000

FINNDENT serii 8000 to wysokiej jakości, pięknie zaprojektowany unit fińskiego producenta.

Wszystkie unity i fotele FINNDENT zaprojektowane zostały do wygodnego, regularnego czyszczenia, konserwacji  i serwisowania wszystkich części.


 • dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania i wszechstronnym opcjom instalacji, seria 8000 gwarantuje zapewnienie wygodnego miejsca do pracy zarówno dla lekarzy stomatologów jak i personelu;
 • 8000 to unit leczniczy, który jest zaprojektowany z myślą o ergonomii i pozwala dentystom oraz asystentom na wygodny dzień pracy. Dostosowanie miejsca tacki z przyrządami i ramienia ssaka to ważne elementy dopasowania osobistych nawyków pracy dla optymalnego płynnego leczenia;
 • intuicyjna ergonomia i kontrola do oburęcznych środowisk pracy sprawiają, że seria 8000 to elastyczny wybór;

FINNDENT serii 8000 to najlepiej sprzedający się model zamontowany w suficie. Zapewnia wolną powierzchnię i zwiększa mobilność w trakcie leczenia. Łatwe w czyszczeniu powierzchnie sprawiają, że konserwacja jest wydajna i daje gwarancję higieny.

Warianty unitu

8000 PURE


   Zestaw PURE funkcjonuje z ekonomiczną spluwaczką i ramieniem ssaka;
   fotel FD-3600;
   regulator nożny, który nie wymaga użycia rąk;
   standardowa tacka narzędziowa;
   PURE jest dostępny w opcji z rękawem „od góry” lub „od dołu” i oferuje wiele opcji przydatnych dla wszystkich stylów stomatologii.

8000B


   Klasycznie montowany unit, znany ze swojej kompaktowej bazy i umiejętności dostosowania się do każdego gabinetu zabiegowego;
   jednostka 8000B jest wysoko ceniona przez stomatologów, którzy preferują dostosowania wszystkich systemów;
   dostępne jest kilka stylów układu ssącego, spluwaczki i separatora amalgamatu, dodatkowo większa ilość opcji panelu sterowania i funkcji pomocniczych bocznych.

8000P


   Wszechstronny unit montowany na suficie; 
   z opcjonalnym prawym lub lewym panelem sterowania, montowanym w fotelu lub szafce systemem ssania i łatwym do przemieszania ramieniem z instrumentami, 8000P jest łatwo dostępny ze wszystkich stron.
 

Czynności konserwacyjne są łatwiejsze dzięki dużym, przesuwnym drzwiom jednostki, które zapewniają pełny dostęp do połączeń i systemów wewnątrz. 


Higieniczne cechy serii 8000 gwarantują bezkompromisowe bezpieczeństwo pacjenta i użytkownika. Wszystkie jednostki są wykonane z odpornego na korozję aluminium, stali nierdzewnej i blachy stalowej powlekanej, dlatego urządzenie będzie wyglądać jak nowe przez długi czas. Gładkie łożyska pozwalają na precyzyjną kontrolę ruchu i manewrowania. Hamulec pneumatyczny zamyka mostek mocno w wymaganym położeniu podczas stosowania przyrządów i jest zbudowany tak, aby utrzymać dodatkowy ciężar narzędzi.

 

Specyfikacja

Pobierz broszurę informacyjną unitu FINNDENT 8000:


FINNDENT FD8000.pdf